Patrycja
22 cze 2026 o 0:15
Kurier oburzony, że nie podeszliśmy po dostawę, bo jemy się nie chce chodzić…
Krzysztof
21 cze 2026 o 23:35
nie dość ze bardzo późno dostarczył jedzenie to zadzwonił ze jest przed domem gdy powiedziałem mu ze mam małe dziecko i nie mogę zejść zostawił to pod drzwiami bloku gdy padało nie Polecam
Radek
21 cze 2026 o 0:58
nie dostarczono zamówienia
Przemyslaw
20 cze 2026 o 0:47
lekko ciepłe ale dobre
Szymon
10 cze 2026 o 13:01
dostałem co innego, zamówiłem 2 mango soki oraz 1l sprite, a przyszedł tonic duży, 250ml pepsi max i jakaś off brandowa cola 500ml. Kebab chyba jest z podwójnym mięsem ale nwm. mięsko spoko, warzyw trochę mało. frytki suche niestety a szkoda bo pitafajna
Gosia
7 cze 2026 o 0:56
zamówienie otrzymaliśmy po prawie 2.5h . kebab w bułce zimny , ale smaczny . zamówiłam coca cole zwykła a dostałam bez cukru i to ze zamazana data ważności tzn dzień i miesiąc a został tylko rok.
Andrea
19 maj 2026 o 0:29
jedzenie było letnie, sos czosnkowy miał dziwny gorzki posmak, surówka nieświeża ale dość dobre mięso, dostawca odmówił wejścia na góre i po jedzenie trzeba było samemu zejść na dół
Sandra
12 maj 2026 o 18:44
odgrzane rolki bułka już nie dwie i pół godziny czekania z powodu braku kierowcy i nie kompletne
Kurpiel
11 maj 2026 o 7:37
Kierowca kazal zejsc na dół po jedzenie do tego zamiast zamowionego napoju przywiozl cos innego.
Daria
6 kwi 2026 o 23:31
Najgorszy kebab czas oczekiwania 2,5 h
Alicja
4 kwi 2026 o 1:26
Wielkie porcje, bardzo dobre
Wanessa
10 mar 2026 o 23:07
Nie uprzedzając spóźniona dostawa