DELHI KEBAB NOCNY

Ostatniaopinia


3 gwiazdek z 82 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Delhi Kebab Nocny. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

22 cze 2026 o 0:15 Kurier oburzony, że nie podeszliśmy po dostawę, bo jemy się nie chce chodzić…
21 cze 2026 o 23:35 nie dość ze bardzo późno dostarczył jedzenie to zadzwonił ze jest przed domem gdy powiedziałem mu ze mam małe dziecko i nie mogę zejść zostawił to pod drzwiami bloku gdy padało nie Polecam
21 cze 2026 o 0:58 nie dostarczono zamówienia
20 cze 2026 o 0:47 lekko ciepłe ale dobre
10 cze 2026 o 13:01 dostałem co innego, zamówiłem 2 mango soki oraz 1l sprite, a przyszedł tonic duży, 250ml pepsi max i jakaś off brandowa cola 500ml. Kebab chyba jest z podwójnym mięsem ale nwm. mięsko spoko, warzyw trochę mało. frytki suche niestety a szkoda bo pitafajna
7 cze 2026 o 0:56 zamówienie otrzymaliśmy po prawie 2.5h . kebab w bułce zimny , ale smaczny . zamówiłam coca cole zwykła a dostałam bez cukru i to ze zamazana data ważności tzn dzień i miesiąc a został tylko rok.
19 maj 2026 o 0:29 jedzenie było letnie, sos czosnkowy miał dziwny gorzki posmak, surówka nieświeża ale dość dobre mięso, dostawca odmówił wejścia na góre i po jedzenie trzeba było samemu zejść na dół
12 maj 2026 o 18:44 odgrzane rolki bułka już nie dwie i pół godziny czekania z powodu braku kierowcy i nie kompletne
11 maj 2026 o 7:37 Kierowca kazal zejsc na dół po jedzenie do tego zamiast zamowionego napoju przywiozl cos innego.
6 kwi 2026 o 23:31 Najgorszy kebab czas oczekiwania 2,5 h
4 kwi 2026 o 1:26 Wielkie porcje, bardzo dobre
10 mar 2026 o 23:07 Nie uprzedzając spóźniona dostawa